Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Bana Iniesta’nın kalbinin çalındığını söylediler

Bana Iniesta’nın kalbinin çalındığını söylediler

Konular

Leo Messi

Önemli olan, düşünceli yaşamdır. Sessizlik, büyük devrimin alanıdır. Bu yüzden insanlar bana susmamı ya da dua etmemi söylediğinde ne yaptıklarını bilmiyorlar çünkü sessizlik anlarım olduğunda o zaman aktif oluyorum.

Alışkanlık senin silahın dinlenmek mi?

İş elbisem. Rahibe olmanın daha fazla dikkat çekebileceği doğru, ancak bunun için bir alışkanlık haline gelmeyi önermedim. 

Futbola nasıl ‘girdiniz’?

Arjantinliyim! (gülüyor). 78 yılında, Dünya Kupası Arjantin’de yapıldı, burada futbol için titremeye başladım. Valensiya’ya geldiğimde, beş yıl boyunca mutlak bir süre geçirdim ve kendimi futboldan pratik olarak ayırdım. Ama bir gün sokağa çıktım ve Mario Alberto Kempes ile tanıştım. Bu bir şoktu ve tutkumu yeniden uyandırdı. Sonra Barselona’ya varıyor ve Barça’ya aşık oluyordu. Guardiola’nın zamanıydı, ama şimdi Messi ile tam bir ecstasy.

Messi’de ne var?

Benim için Tanrı’nın varlığının kanıtları iyilikte, güzellikte tezahür ediyor … ve Messi’nin oyununu gördüğümde bunu görüyorum. Biri bir resimden veya gün batımından önce, ben Messi’den önce kendinden geçmiş durumda. Tanrı olduğunu söylemiyorum, onlar mükemmelliğin yansımaları. Hepimizin gözünü kamaştırın. 

Messi melek mi ve Cristiano Ronaldo şeytan mı? 

Messi harika bir oyuncu olma erdemine sahip ama aynı zamanda iyi bir insan. Alçakgönüllü. Cristiano çok iyi oynuyor ama onu düşmanca yapan çok ukala bir tavrı var. O benim büyük düşmanım değil, bence çok iyi futbol oynuyor ama şahsında uyum yok. 

Barça’nın bir din olduğunu söylüyorlar.

Futboldaki fanatizm dinsel olandan daha kötü. Roncero’yu aşağılayıcı bir sayı gibi görmeye yetiyor. Beni endişelendiriyor çünkü insanların zayıflığı onları savunulamaz olanı bile savunan putlar aramaya yönlendiriyor. Suárez’den bir ısırık savunamazsın, yan hakeme ayakkabı atmalarını alkışlayamazsın, ne de Cristiano Ronaldo’nun geçen gün tavrını.

Luis Enrique yardımınızı istemeye gelse, ne derdi?

Her oyuncudan en iyisini almaya ve onları dinlemeye çalışın. Harika bir koç ama üsleri biraz daha dinlese iyi olur. Koç oyuncularla rekabet edemez, onları tanımalı ve her birinden en iyisini almalıdır. 

Camp Nou’ya gittin mi?

Seyrek. Bir toplantıda olduğum için onu göremediğimde onu Twitter’da takip ediyorum. Önce mecburiyet, sonra adanmışlık ama bir cumartesi namazda Barça’nın nasıl olduğunu görmek için cep telefonumu çıkardığımı itiraf etmeliyim.

Barça’nın kazanması için dua etmek yasal mı?

(gülüyor) Dua ettiğiniz için hiçbir şey değişmeyecek, ancak yasal, adil ve yasal olduğu için size huzur veriyor. Bir kereden fazla rahibelerden işler ters gittiğinde Barça için dua etmelerini istediğimi itiraf ediyorum. 

Barça’dan projelerinizde hiç yardım istediniz mi?

Şu anda bize yardım ettikleri bir çocuk kampanyası başlattık. Adı “Çocuk yoksulluğuna karşı herkes” ve taraftar kulüpleri de dahil oldu. Barça Vakfı’nın üstlendiği bir kampanya değil, ancak Başkan Bartomeu ve sosyal alan başkan yardımcısı Jordi Cardoner dahil oldu. 

Futbolcuların daha fazla destekleyici olması gerekir mi?

Futbolcuların maaşlarının uyumsuzluğunu ve müstehcenliğini her zaman kınadım. Spor ruhuyla tamamen çelişiyor. Oyunculardan uyanmalarını, dayanışma içinde olmalarını istemeliyiz. Bir temele sahip olmak ve arta kalanı vermek yeterli değildir. 

Messi ona bir yıllık maaş (yaklaşık 25 milyon euro) verseydi ne yapardı?

Bana verdiğiniz bu paraya tüm vergileri ödeyip ödemediğinizi sorarım, öyleyse, vakıf yapısı olmayan projeler, ihtiyacı olanlara çıkış sağlayacak araçlar sağlamak olur. 

Manastırdaki Messi mi?

Hayır! Kız kardeşlerim çatlaktır. Gol atmaya ve bazı golleri durdurmaya çalışıyorum. 

Bana Iniesta’nın kalbinin çalındığını söylediler.

Etkileyici bir kırsal vizyona sahip, sadece yaşamakla kalmayıp değerleri nasıl dile getireceğini de bilen olgun bir kişidir. Çok mütevazı bir oyuncu ve çok şey paylaşıyor.

Tarihsel olarak, harika takımların ortalama gol sayısı her üç seferde bir çok gol attı. Real Madrid, aynı antrenör kadrosunun yaptığı analizden sonra, her 5.1 şutta bir gol ortalaması alıyor. 

03/01/2019

03.04.2019 tarihinde 09:33 CET

Yıllar önce beyaz takım, tıpkı Bayern de Muller ve Beckenbauer’in yetmişlerde yaptığı gibi, üç fırsattan ikisine ulaşan bir etkinliğe sahip olmayı başardı. Copa del Rey’in ikinci ayağında FC Barcelona’ya karşı oynanan maçın ardından Solari’nin takımı sekiz net şut attı: üçü Vinicius, üçü Benzema, biri Reguilón ve diğeri Lucas’tan. 

Koçluk kadrosundan şunları söylediler: "Bu bir amaçsızlık meselesi değil, iş bitirme ve kesin pas atma konusunda acelecilik meselesidir.". Bunun bir kalite eksikliği değil, güven ve huzur sorunu olduğunu da teyit ettiler. 

VİNICIUS İÇİN ÖZEL ÇALIŞMA

Real Madrid ekibi, endişenin genç Brezilyalı incisi Vinicius’a ihanet ettiğine inanıyor. Bu, hem Cristiano Ronaldo’nun hem de Raúl’un ilk günlerinde çektiği endişenin aynısı. 

Bu nedenle size özel çalışma seansları planlandı. Onlarda, hassasiyeti ve gücü artırmak için yoğunlaştırılmış atış seansları gerçekleştirecek, çünkü tanımlarken atışlarının çok az kuvvetle yapıldığına ve topa vuruşlarının dönüşünün değişmediğine inanıyorlar. 

Aynı şekilde, muhteşem stajları müzayedeyi karmaşıklaştıran belirsiz merkezlerle defalarca azaldığı için, koçlar kanat oyuncuyla birlikte çalışarak ölümünün kısa ve öz olmasını sağlayacak. 

The Sun: Pochettino, Solari’nin Real Madrid’deki yerini alması

Valdano, Vinicius Jr.’ın hedefini nasıl geliştirmesi gerektiğine işaret ediyor

Sermayenin varlığı, amaç ile doğduğuna, ancak başarının ve amacın işe yaradığına inanır. Örneğin Raúl, golle doğdu, ancak ilk kez Zaragoza’da Valdano ile yaptı ve iki açık şansı kaçırdı. Oradan, koç gelecekteki Madrilista efsanesini aldı ve şutu tam olarak belirlemek için onu çok küçük hedeflere atış yapmaya zorladı. Kulüp, Vinicius ile aynı yolu taklit etmek istiyor. 

Real Madrid ve FC Barcelona’nın Copa del Rey yarı finalinin ikinci ayağında oynadıkları maçın ardından Arjantinli Jorge Valdano, Blaugranas için 0-3 yankılanan El Transitor’daki maçın yerini aldı.

02/28/2019

03/01/2019 tarihinde 12:41 CET

Valdano, Cristiano Ronaldo’nun golcülük yeteneğini özledi ve aynı zamanda harika bir oyuncu olarak savunduğu ancak çok fazla şerit almaya hazır olmadığına inandığı Vinicius Junior’dan da bahsetti. En şaşırtıcı olanı, Brezilya’yla Madrid’in ‘yedi’si’ Raúl González ile yaptığı karşılaştırmaydı.

İlk olarak, Vinicius’ın durumunun ona Raúl’un ilk takımla görünmeye başladığı zamanı hatırlattığını açıkladı. "Raúl, Vinicius zamanında iken, Real Madrid’de çıkış yaptığında bir deli gibi bütün gün tanımı düzeltti. Eğitilmiş net hedef ve Vinicius bunu yapacak ve geliştirecek, durması ve başını kaldırması gerekiyor".

Arjantinli, şu anda Madrid ile Barça arasında büyük bir fark olduğunu düşünüyor. Bu, Blaugranas’ların bir "süper sınıf" Leo Messi ve Madrid gibi artık Cristiano Ronaldo’ya sahip değil. "Madrid, takımında size büyük bir kolaylıkla gol atan bir adam varken etkililiği ile karakterize edildi. O adam gitti. Barça’nın bir süper sınıfı var ve Madrid’de artık yok; Cristiano’nun ayrılması Real Madrid için kritik öneme sahip".

"Cristiano olmadan Real Madrid’in kazanmayı hak etmediği maçları yürütmek için daha birçok sorunu var. Madrid ile ilgili sorun, son metrelerde çok iyi bir çocuğun elinde olması ama henüz bitmemiş olmasıdır."Valdano eklendi.

Bernabéu cümleleri Bale

Vinicius’ın golle ilgili kötü istatistikleri

Tüm bunlara rağmen Arjantinli, Barça’nın sahip olduğu az sayıdaki fırsatı hayata geçirmeyi başardığı için 0-3’ün sonucunun biraz yanıltıcı olduğunu düşünüyor. "Sonuç abartıldı, fark Barça’nın etkinliğinde oldu".

Power forvet Julius Randle, 30 sayı ve 16 ribaund double-double yaparak New York Knicks’in Utah Jazz’ı 112-100 yendikleri maçta başka bir geri dönüşte rol almasına yardımcı oldu.

07 Ocak 2021, 08:49 CET

Knicks üst üste üçüncü ve oynadıkları son altı maçta beşinci galibiyet aldı.

Yedek oyun kurucu Austin Rivers, bu sezon şimdiye kadarki en iyisi olan 23 sayı ekledi, New York takımıyla birinciliği ve başlangıç ​​oyuncusu Elfryd Payton Randle ile birlikte Knicks’in en iyi golcüsü (5-3) olarak 22 goldbets.top sayı daha ekledi.

Jazz için önde gelen golcü 19 sayı ile yedek oyun kurucu Jordan Clarkson’du, ancak diğer takım arkadaşları gibi tutarlılığı yoktu ve Utah takımının dün, Salı’dan sonraki gecelerde arka arkaya ikinci yenilgiye uğraması zordu. Brooklyn Nets’e 130-96 atarak kaybettiler.

Gardiyan Donovan Mitchell 18 sayıya, Fransız pivot Rudy Gobert 14 sayı ve 12 ribauntla double-double yapan Jazz’ın (4-4) galibiyetini de engellemedi. ilk yarı.

Ancak Knicks üçüncü periyotta maç tarihini değiştirmek için 34-19’luk bir seriyle onlara hakim oldu.

Caz vardı "süpürme" New York’ta bir dizi ardışık maçta. Brooklyn Nets Salı günü onları 130-96 yendi.

Utah teknik direktörü Quin Snyder, Washington’da Capitol’un Başkan Donald Trump’ın bir grup taraftarı tarafından geçici olarak devralınmasıyla yaşanan şiddeti gözlemlerken basketbola konsantre olmanın zorluğu nedeniyle Çarşamba günkü maça normal bir hazırlık yapmanın zor olduğunu söyledi.

Дата публикации: 12.01.2020

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.