Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

KOMISSAR “Без купюр”

Сьогодні поговоримо з цікавим артистом та  дізнаємося його майбутнi плани. Його звуть KOMISSAR. 
Слухаючи музику яку вiн виконує, можна поринути у якийсь інший світ, де так так красиво та чудово, хоч у ній і дуже багато переживань.  А хто їх не має? Комусь легше, комусь важче…

– Привіт і дякую за придiлений час. Розкажи нашим читачам про себе.

-Привіт всім користувачам вашого ресурсу. Я розпочинав так, як і 99% артистів. Просто була спрага спробувати щось зробити і мені це вдалося. Я ніколи не хотів брехати у своїх треках і мені хотілося б залишити по собі щось у цьому свiтi.

– Про що твоя музика? 

-Я пишу про те, що відчуваю і що пережив. Завдяки одній людині в моєму житті я почав робити свої пісні. Мої тексти ніби «лилися» і я зміг розповісти у треках про свою історію кохання.

Фото, яке стало обкладинкою до пісні While “We Are Young We Are Alive”

– Чи подобається тобі те, що ти робиш?

-Безперечно (сміється). Якби я не любив це, то й не робив би. Я хочу робити таку музику, від якої людям буде легше. Коли мені пишуть, що мої треки допомагають щось усвідомити та зрозуміти, то мені дуже приємно. Це найкрутіше на світі, коли ти можеш допомогти іншому.

– Що ти думаєш робити далі? Можливо, ти захочеш змінити формат своїх пісень?

– Не можу достеменно знати. Нині я люблю робити таку музику. Поки я можу її робити, то я продовжуватиму і далі. Я радий, що я зміг зробити всі ці пісні, і народ почув їх.

– Як ти ставишся до тих, хто співає та читає про те, чого в нього немає?

– Це їхня справа та їхній вибір. Я не маю права засуджувати їх. Якщо їм так подобається, то нехай роблять чому б і ні?

Концерт 2020 року. Київ

– Що ти хотів би змінити у світі, якби міг?

– Насамперед, я хотів би, щоб закінчилися всі війни та скандали. Люди повинні бути терпимішими і добрішими один до одного. Це важко, але це просто. Важливо навчитися цього.

– Пару слів про свої подальші плани та якісь побажання нашим читачам?

– Робіть те, що ви любите та любiть себе. Любіть світ. Він не завжди буде добрим і справедливим, але намагайтеся зробити щось добре. Нагодуйте котиків, як це роблю я. Зателефонуйте своїм близьким та друзям. Дайте своє добро іншим людям.

 

Посилання на ресурси артиста:

Youtube канал

Instagram

Soundcloud

Spotify

Apple Music

Дата публикации: 27.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.