Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Угода Користувача

(Умови використання сайту)

 

Дана Угода Користувача (далі – Угода) визначає правила та умови використання веб-сайту https://beonthetop.net (далі – «Сайт») та матеріалів, що публікуються на ньому, розроблених Товариством з обмеженою відповідальністю «НФ ТІМ», код ЄДРПОУ 42658043 (далі – «Компанія»). Угода укладається між Компанією, в особі Адміністрації Сайту (далі – «Адміністрація») та фізичною особою (яка діє від свого імені або як представник іншої фізичної або юридичної особи) (далі – «Користувач») для регулювання відносин по розміщенню повідомлень, оголошень, відгуків, текстових повідомлень (далі – «Матеріали») на Сайті в мережі Інтернет, а також при будь-якому іншому користуванні цим Сайтом з метою його цільового використання та доступу до особистого кабінету Користувача.

 

Визначення основних термінів Угоди:

 

Сайт – сукупність розміщених у мережі Інтернет веб-сторінок, об’єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену https://beonthetop.net, що містять інформацію на Сайті, яка створена, зібрана або оброблена Адміністрацією і Користувачами, міститься в інформаційній системі, що забезпечує доступність такої інформації в мережі Інтернет за мережевою адресою beonthetop.net.

Користувачем визнається фізична особа, належним чином приєдналася до цієї Угоди Користувача і направила один або кілька Матеріалів (будь-яка інформація, в тому числі, фото і відео, що направляються Користувачем на Сайт) для розміщення на Сайті.

Реєстрація – безкоштовна, добровільна з боку Користувача процедура, яка полягає у заповненні Користувачем реєстраційної форми, що проводиться Користувачем виключно після ознайомлення і підтвердження згоди з умовами Угоди про використання сайту, що дозволяє створити на Сайті його обліковий запис та свідчить про свідому волю Користувача до укладення даної угоди про користування Інтернет ресурсом і про Акцепт (прийняття) цієї оферти.

Обліковий запис – сукупність даних про Користувача, що включає інформацію надану Користувачем і внутрішню інформацію Сервісу про Користувача.

Адміністрація Сайту виконує певні адміністративні функції із стеження за працездатністю Сайту, сервера, устаткування і програм, на якому знаходиться Сайт, займається “розкручуванням” Сайту, веде статистику відвідуваності, виконує обов’язки контент-менеждера, стежачи за своєчасним оновленням інформації.

Інформація на Сайті – будь-яка інформація, розміщена на Сайті, що включає відомості (повідомлення, дані) незалежно від форми їх подання, результати інтелектуальної діяльності, а також інші дані, відповідно до законодавства України. Використання інформації на Сайті будь-якими способами допускається тільки за умови дотримання обмежень, встановлених чинним законодавством України та цією Угодою.

Використання інформації – будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Деактивація акаунту – тимчасове блокування облікового запису Користувача з його збереженням (без видалення інформації Користувача з бази даних Сайту).

                                                                                                           

 1. Загальні умови

 

1.1. Ця Угода є юридично обов’язковою угодою між Користувачем і Компанією, предметом якої є надання користувачеві послуг з використання Сайту і його сервісів. Адміністрація визначає правила поведінки на Сайті та залишає за собою право вимагати їх виконання від Користувачів.

1.1.1. Якщо Ви вирішили стати Користувачем Сайту, Ви даєте згоду на дотримання всіх умов та правил користування сайтом (далі – «Правила»), викладених у цій Угоді, у тому числі, шляхом реєстрації на Сайті свого облікового запису (акаунту).

1.1.2. Відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України ця Угода є договором приєднання. Використання Сайту, розміщення будь-якого повідомлення на Сайті свідчить про автоматичне приєднання Користувача до цієї Угоди повністю і підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами. Використовувати Сайт дозволено тільки особі, яка прийняла усі умови цієї Угоди. Користувач зобов’язаний уважно ознайомитися з умовами Угоди перед використанням Сайту.

1.1.3. Правила зазначені в даній Угоді розроблені з урахуванням чинного законодавства України. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.

1.2. Текст Угоди виводиться Користувачеві при реєстрації на Сайті шляхом показу прямого гіперпосилання. Угода набуває чинності після підтвердження Користувачем згоди з його умовами в формі постановки Користувачем позначки-прапорця навпроти поля “Приймаю умови користувальницької угоди” при реєстрації, а також при будь-якому використанні Сайту.

1.3. Адміністрація приймає до розміщення Матеріали тільки після приєднання Користувача, який їх додає, до цієї Угоди. Адміністрація сайту надає Користувачеві можливість розміщувати свої Матеріали на Сайті на безкоштовній основі.

1.4. Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті, а також передає Адміністрації право надання широкого доступу до Матеріалів в межах даного ресурсу без виплати будь-якої винагороди, без обмеження терміну і території використання.

1.5. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали Користувача, рекламні банери і оголошення, модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами.

1.6. Реєструючись на Сайті або користуючись ним, Користувач дає згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також відповідно до положень, зазначених нижче, а також Політики конфіденційності та захисту персональних даних.

1.7. Компанія має право у будь-який час змінювати умови та правила, викладені в цій Угоді, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті. Користувач зобов’язується ознайомлюватися з умовами та правилами цієї Угоди перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Користувач продовжує користуватися Сайтом після оприлюднення змінених цією Угодою правил, це означає автоматичну згоду на дотримання цієї Угоди з усіма відповідними змінами.

1.8. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї Угоди (повністю або частково), або будь-які умови даної Угоди або зміни до них неприйнятні для Вас, то права Користувача не можуть бути надані Вам. Ви можете не розпочинати користування Сайтом або припинити дію Вашого облікового запису у порядку, визначеному розділом Угоди.

1.9. Умови визначені в цій Угоді поширюються на всіх Користувачів Сайту – як на Користувачів, що не мають облікового запису на Сайті (незареєстрований̆ Користувач) так і на Користувачів, що мають обліковий запис.

 

 1. Правила користування Сайтом

 

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси Сайту може кожен, хто зареєструється під унікальним ніком (ім’я користувача – псевдонім) із зазначенням адреси своєї діючої електронної пошти.

Розміщувати коментарі на Сайті може як зареєстрований так і незареєстрований Користувач Сайту з діючою електронною поштою зазначеною в спеціальне поле “Ім’я” свого справжнього імені або псевдоніма (ніка).

2.2. Адміністрація зобов’язується використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих Користувачів сайту виключно для розсилки повідомлень з Сайту (в тому числі повідомлень щодо активації/деактивації акаунта користувача на Сайті), і рекламно-інформаційних розсилок і ні в яких інших цілях.

2.3. До тих пір, поки не встановлено інше, всі особисті майнові та немайнові права на Матеріал належать тим, хто їх розмістив, крім винятків зазначених нижче. Користувач попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання і розміщення чужих об’єктів інтелектуальної власності.

У разі, якщо буде встановлено, що Користувач, що розмістив Матеріали, не є їх правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника протягом трьох днів з моменту отримання письмового повідомлення (вимоги) поштою.

2.3.1. Користувач самостійно відповідає за збитки завдані неправомірним використанням і розміщенням чужих об’єктів інтелектуальної власності та зобов’язується їх відшкодувати законному правовласнику і Адміністрації.

2.4. Розмістивши Матеріали, Користувач надає Адміністрації невиключні майнові права на використання Матеріалів, в тому числі, але не обмежуючись, на публікацію, публічне сповіщення, на будь-яких носіях, в тому числі в ЗМІ, модифікацію, передачу третім особам, з метою забезпечення діяльності Сайту і будь-якого іншого використання в господарській діяльності Адміністрації. Права передаються без обмеження терміну і території використання.

2.5. Користувачі інтерактивних ресурсів сайту, що призначений для обміну думками щодо теми, заданої в темі ресурсу, можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення, опублікованого іншими користувачами, дотримуючись ці правила і законодавство України. Не забороняються, але і не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

2.6. Адміністрація має право видаляти будь-які повідомлення та інші Матеріали Користувача без пояснень.

2.7. Користувач може вимагати від Адміністрації деактивацію його акаунта на Сайті. Для деактивації акаунта Користувач повинен написати лист в службу підтримки Сайту з поштової скриньки, на який проводилася реєстрація акаунта Користувача, з проханням про деактивацію акаунта.

2.7.1. Для відновлення реєстрації на Сайті (активації облікового запису), Користувач повинен написати лист в службу підтримки Сайту з проханням активувати обліковий запис Користувача, з поштової скриньки, на який проводилася реєстрація акаунта Користувача.

 

 1. Правила реєстрації та безпека Користувачів

 

3.1. З метою отримання доступу до Сайту, Користувач реєструє обліковий запис на Сайті. Здійснювати реєстрацію на Сайті можуть лише особи, які досягли повноліття. Для реєстрації Користувач надає своє ім’я та адресу електронної пошти. Користувач має вказати пароль, який буде пов’язаний з обліковим записом відповідного Користувача.

Користувач погоджується, що його реєстраційні дані є правдивими, точними та актуальними, і зобов’язується негайно оновлювати свою реєстраційну інформацію при її змінах.

3.2. Користувач самостійно несе відповідальність за збереження конфіденційності та безпеки свого імені Користувача та паролю до облікового запису Сайту. Користувач несе відповідальність за всі дії, які відбуваються під його обліковим записом, в тому числі за використання акаунту третіми особами з дозволу Користувача. Будь-яка шахрайська, образлива або інша протизаконна діяльність може бути підставою для припинення дій облікового запису Користувача, на власний розсуд Адміністрації, яка вправі направити відомості до відповідних правоохоронних органів

3.3. Адміністрація не несе відповідальності за несанкціонований доступ до інформації облікового запису Користувача та інформації з нього.

3.4. Користувач не може (а) вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину, (б) використовувати дані облікового запису без права дозволу власника, або (в) використовувати облікові дані, на свій розсуд, якщо вони є чи вважаються образливими. Недотримання вищезазначених положень вважається порушенням умов та правил цієї Угоди, які можуть призвести до негайного припинення існування акаунта Користувача.

3.5. Видалення Адміністрацією Користувача з Сайту не потребує з боку Адміністрації спеціальних роз’яснень.

3.6. Користувачі зобов’язані повідомляти на електронну пошту Компанії наша пошта про будь-які відомі або передбачувані випадки несанкціонованого використання відповідного акаунта, або про будь-яке відоме або передбачуване порушення безпеки, у тому числі втрату, крадіжку або несанкціоноване розкриття пароля Користувача.

 

 1. Контент Сайту

 

4.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання Користувача. Всі Матеріали, опубліковані на Сайті, включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео кліпи тощо захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем Компанії або сторони, яка є постачальником контенту. Користувачі повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

4.2. Зміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Користувач не має права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених в пункті 4.4 цих Правил), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково.

4.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки, тощо Компанії або третіх осіб, захищені авторськими правами. Ніщо, зазначене в цій Угоді, не може тлумачитися як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торговельної марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Компанії або третіх осіб.

4.4. Користувач вправі завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на Сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди Компанії.

4.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу і обсягом не більше півтори тисячі знаків оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу Компанії. Іншим видам ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайтах Компанії, обсягом до півтори тисячі знаків, за умови посилання на першоджерело. Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу Компанії.

4.6. Компанія надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення, направленого в електронній формі на e-mail: наша пошта, із обов’язковим зазначенням зворотної поштової адреси. Компанія залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів Компанії можливе тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

 

 1. Права та обов’язки Користувачів та Адміністрації

 

5.1. Користувач та Адміністрація при використанні Сайту зобов’язуються дотримуватись чинного законодавства України та наведених нижче правил.

5.2. Права та обов’язки Користувача

5.2.1. Користувач може використовувати Сайт виключно в межах тих прав і тими способами, які встановлені даною Угодою та іншими правилами, які розміщено Адміністрацією на Сайті.

5.2.2. Користувач має право використовувати Сайт з урахуванням наступних обмежень і правил:

– використання облікового запису на Сайті може здійснюватися виключно особисто Користувачем;

– Користувачі повинні бути ввічливі. Користувачу не дозволяється погрожувати або ображати інших користувачів, використовуючи наклепницькі прийоми, або свідомо публікувати повідомлення з повторювальним змістом (спам).

– Користувач повинен використовувати шанобливу мову. Забороняється використовувати мову, яка зловживає або розрізняє на підставі раси, релігії, національності, роду, сексуальних переваг, віку, регіону, інвалідності і т.п. Ворожнеча будь-якого роду є підставою для негайного призупинення доступу до всього Сайту або його частини.

5.2.3. На Сайті заборонені наступні дії Користувача:

5.2.4. Користувач бере на себе відповідальність та визнає, що будь-які матеріали поширені ним (наприклад створюваний контент, в тому числі, але не обмежуючись: коментарі, форум, повідомлення, рецензії, текст, відео, аудіо та фотографій, а також комп’ютерний код і додатки) може бути видалений або змінений Компанією. Користувач відмовляється від будь-яких прав, які може мати в разі наявності такого матеріалу на Сайті, а зміна матеріалів може бути здійснена навіть у разі якщо Користувач з цим не згоден. Матеріали також можуть бути включені в наші RSS-канали, API, і доступні для перевидання через інші формати.

5.2.5. Користувач надає Компанії, безстрокову, невиключну роялті-фрі ліцензію на розміщені/надіслані/поширені Користувачем матеріали, включаючи передачу Компанії або будь-якій третій стороні необмежене право на використання, копіювання, передання, публікацію, поширення, створення похідних робіт, змінення і адаптування індексу, кеша, тегів, кодування (включаючи без обмеження права на адаптацію до потокового завантаження, передачі, мобільного, цифрового сканування або інших технології) в будь-якій формі або засобах масової інформації, відомих зараз або в подальшому розроблених, в тому числі, будь-які публікації, розміщені Користувачем на Сайті, який належить Компанії.

5.2.6. Користувач несе повну відповідальність за зміст своїх публікацій. Компанія не може контролювати кожен матеріал і не несе відповідальності за зміст цих повідомлень. Компанія залишає за собою право видаляти, переміщати або редагувати публікації, які Компанія, за власним розсудом, вважає образливими, наклепницькими, непристойними або неприйнятними, які порушують авторські права і товарні знаки.

5.2.7. Користувач надає згоду на відображення і публікацію на Сайті розробленого ним матеріалу, а також в рекламних цілях за межами Сайту.

5.3. Права та обов’язки Адміністрації

5.3.1. Адміністрація має право, але не зобов’язана робити будь-які наступні дії без попередження:

– записувати або попередньо переглядати матеріали для Користувачів у будь яких областях в Сайту;

– вивчати статистику користування Сайтом;

– видаляти вміст публікацій Користувача, який, на думку Адміністрації, не відповідає цій Угоді та/або ліцензійному договору;

– зупиняти та обмежувати доступ Користувача, що порушив умови використання, до Сайту;

– встановлювати нові умови використання Сайту;

– визначати наповнення сайту, інформацію, що міститься на Сайті, послуги, що надаються Користувачам;

– використовувати персональні дані Користувача будь-якими способами, передбаченими законодавством України, для поліпшення роботи Сайту;

– на свій розсуд встановлювати системи заохочень та накопичення Користувачами Сайту рейтингів тощо;

5.3.2. Адміністрація зобов’язується:

– бути неупередженою в прийнятті рішень щодо Користувачів;

– підтримувати Сайт в робочому стані;

– вживати необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональних даних Користувачів від несанкціонованого і неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних;

– дотримуватися політики конфіденційності Сайту з якою можна ознайомитись за запитом до Адміністрації;

– у разі надання персональних даних Користувача відповідно до вимог законодавства України про захист персональних даних і Умов використання Сайту, стежити за правомірністю їх використання.

 

 1. Відмова від гарантій

 

6.1. Адміністрація не гарантує, що Матеріали на Сайті відповідають особистим очікуванням та вимогам Користувачів та/або беззаперечно принесуть очікуваний Користувачем результат.

6.2. Адміністрація не несе відповідальності перед Користувачами і третіми особами за можливі наслідки використання ними Сайту.

6.3. Адміністрація не несе відповідальності за достовірність інформації розміщеної іншими Користувачами.

6.4. Користувачі погоджуються з тим, що використовують Сайт на свій ризик і під власну відповідальність.

6.5. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, втрату грошей, зв’язків або репутації, потенційного прибутку, інших нематеріальних втрат, яких-небудь спеціальних або непрямих збитків) завданих включаючи, але не обмежуючись внаслідок:

– нерозуміння Користувачем порядку використання Сайту, інформації на ньому, трактування інформації на власний розсуд або неможливості використовувати Сайт у повній мірі;

– помилок або неточностей в контенті та в Матеріалах розміщених на Сайті;

– дій або бездіяльності третіх осіб.

6.6. Адміністрація також не несе відповідальності за шкоду, завдану вашому комп’ютерному обладнанню або іншому майну, а також за можливе зараження їх вірусами, втрату даних внаслідок вашого відвідування Сайту, користування Сайтом і інформацією, скачування Користувачами інформації, і не несе зобов’язань у зв’язку з перерахованим вище. Компанія залишає за собою право припинити роботу цього Сайту в будь-який момент без попередження і не несучи в зв’язку з цим будь-яких зобов’язань.

 

 1. Захист персональних даних

 

7.1. Користувач, реєструючись на Сайті, в тому числі, створюючи свій акаунт та/або реєструючись як Користувач будь-яких сервісів Сайту, в разі здійснення відповідних дій під власним і дійсним (а не вигаданим) ім’ям, дає свою згоду власнику сайту на обробку персональних даних Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата і місце народження, контактних даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є правдивою і дійсної).

7.2. Користувач дає згоду власнику Сайту на здійснення дій в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відповідних персональних даних та відомостей про Користувача – фізичну особу. Користувач також дає власнику Сайту право визначати на власний розсуд порядок використання персональних даних Користувача (в тому числі порядок використання персональних даних працівниками власника Сайту відповідно до їх професійними чи службовими, або трудовими обов’язками), порядок захисту, поширення, порядок доступу до баз даних і порядок передачі права обробки персональних даних іншими суб’єктами відносин, пов’язаних із персональними даними. Користувач надає зазначені права власнику Сайту з метою дотримання останнім вимог чинного законодавства про захист персональних даних.

 

 1. Зв’язок між Сайтом і Користувачами

 

8.1. У разі заповнення Користувачем реєстраційної форми з метою отримання певної інформації, Компанія, як власник і правонаступник, з дозволу певних сторонніх постачальників, надає Користувачу інформацію про матеріали, опубліковані на Сайті.

8.2. Користувач надає, а Компанія залишає за собою право відправляти на електронну пошту Користувача інформацію про зміни або доповнення послуг на Сайті.

8.3. Компанія залишає за собою право розкривати інформацію про використання та демографію за умови, що це не буде розкривати особистість Користувача. Рекламодавці на сайті можуть збирати і поширювати особисту інформацію про Користувача, тільки якщо він сам підтверджує свою згоду відповідно до Політики конфіденційності та захисту персональних даних Компанії.

8.4. Компанія може зв’язатися з Користувачами по електронній пошті про участь в опитуванні користувачів, задаючи питання з метою покращення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для покращення роботи Сайту і для кращого розуміння наших Користувачів. Будь-яка інформація, яку Компанія отримує в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.

 

 1. Ліцензії та програмне забезпечення

 

9.1. Користувачі не мають ніяких прав на пропрієтарне програмне забезпечення та супровідну документацію, або на будь-які поліпшення або зміни до них («програмне забезпечення»). Користувачі не можуть субліцензувати, поступатися або передавати будь-які ліцензії, надані Компанією, і будь-яка спроба такого субліцензування, привласнення або передачі вважається недійсною та протиправною. Користувачі не можуть копіювати, поширювати, змінювати, переробляти, або створювати похідні роботи від програмного забезпечення.

 

 1. Припинення доступу Користувачів до Cайту

 

10.1. Користувач має право припинити дію акаунта в будь-який момент, звернувшись на електронну пошту Компанії ________. У цьому випадку Користувач отримає автоматичне підтвердження по електронній пошті, що заяву на видалення акаунту прийнято, і доступ Користувача буде припинений протягом 24 годин.

10.2. Компанія має право на свій власний розсуд, видалити або призупинити доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання умов та правил зазначених у цій Угоді.

 

 1. Підсумкові положення:

 

11.1. Умови та правила цієї Угоди застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цієї Угоди будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинними законодавством України.

11.2. Адміністрація Сайту залишає за собою право вносити зміни в цю Угоду. В цьому випадку на Сайті буде оприлюднено відповідне повідомлення про зміни.

11.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувачів Сайту. Відповідальність за повідомлення на Сайті несе учасник/Користувач Сайту, який їх розмістив.

Адміністрація Сайту може позбавити права користування Сайтом Користувача, який систематично порушує цю Угоду.

11.4. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання послуги. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого Користувача Сайту щодо роботи ресурсу.

11.5. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за Матеріали, що розміщуються ним на Сайті. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів і за відповідність їх вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг (торгових марок), найменувань фірм і їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням Матеріалів на сайті. У разі надходження від третіх осіб претензій, пов’язаних з розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок врегулює вказані претензії.

11.6. Угода є юридично зобов’язуючим договором між Користувачем і Адміністрацією і регламентує умови надання Користувачем Матеріалів для розміщення на Сайті. Адміністрація зобов’язується повідомити Користувача про претензії третіх осіб на розміщені Користувачем Матеріали. Користувач зобов’язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу, або видалити Матеріал.

Всі можливі суперечки з приводу Угоди вирішуються відповідно до норм українського права. Користувач, який вважає, що його права й інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв’язку з розміщенням на Сайті будь-якого Матеріалу, направляє претензію до служби підтримки. Матеріал буде негайно вилучено з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника. Угода Користувача може бути змінена Адміністрацією в односторонньому порядку. З моменту опублікування Зміненого варіанту Угоди на Сайті Користувач вважається поінформованим про змінених умовах Угоди.

11.7. Листування слід здійснювати на електронну пошту Компанії _______.

11.8. Користувач погоджується негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. Про виникнення претензій з боку Користувача щодо порушення авторських прав стосовно матеріалів, які містяться на Сайті, повідомляйте на електронну пошту Компанії.

11.9. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Компанія не несе відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Користувачі повинні направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-якого зовнішнього посилання адміністратору такого веб-сайту.

11.10. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цій Угоді не може використовуватися для тлумачення положень, зазначених в Політиці конфіденційності та захисту персональних даних.

 

Власникам авторських прав

Якщо Ви володієте авторськими правами того чи іншого Матеріалу, що знаходиться на Сайті і не бажаєте, щоб Ваш Матеріал і далі перебував у вільному доступі, тоді Адміністрація Сайту готова сприяти у його видаленні, чи обговорення умов надання даного Матеріалу Користувачам Сайту. Для цього Вам необхідно звернутися до Адміністрації по електронній пошті _________.

З метою встановлення Ваших авторських прав та швидкого вирішення пов’язаних з цим питань, просимо Вас надіслати документальне підтвердження наявності у Вас прав на Матеріал, захищений авторським правом, а саме відсканований документ з печаткою, або інша інформація, яка однозначно ідентифікує Вас як правовласника даного Матеріалу.

Ваші звернення будуть розглянуті в порядку черговості нашою Адміністрацією максимально оперативно, яка у разі необхідності обов’язково з Вами зв’яжеться.

 

Реквізити Адміністрації:

ТОВ «НФ ТІМ»

65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 24Б, оф. 409

ЄДРПОУ: 42658043

тел.:_______

e-mail: _____

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.