Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

14-й день повного локдауну в Шанхаї

14-й день повного локдауну в Шанхаї

28 березня Шанхай оголосив про карантин, що складається з двох фаз; при цьому не повідомивши, коли обмеження буде знято.

Майже 25 мільйонів жителів Шанхаю сидять удома через найбільший спалах коронавірусу з початку пандемії. Багато хто скаржиться на нестачу їжі та медикаментів, а влада запускає над містом дрони, щоб утихомирити незадоволених новими обмеженнями.

Жителі Шанхаю фактично виявилися відрізані від зовнішнього світу: вони не можуть вийти з дому, щоб купити найнеобхідніше – продукти та медикаменти.

Китайці у прямому сенсі кричать із вікон своїх квартир. У багатьох немає потрібних ліків, закінчилася їжа, при цьому виходити з дому не можна за жодних обставин. Почастішали випадки самогубств. Гаряча лінія психологічної допомоги забита. Менш дисциплінована частина китайців виходить на вулицю, грабуючи магазини та торгові центри. Влада Шанхаю обіцяє послабити локдаун після чергового масового тестування.

У місті панує сильне почуття невизначеності, яке ще більше підживлюється нестачею поставок, нескінченними обмеженнями та страхом бути відправленим до карантинних таборів.

Дата публикации: 10.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.