Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

250 млрд дол. на розмінування – яка площа в Україні потенційно небезпечна

250 млрд дол. на розмінування – яка площа в Україні потенційно небезпечна

За попередніми підрахунками, загальна площа території України, яка може містити вибухонебезпечні предмети (ВНП) через широкомасштабну агресію РФ, становить 82 525 кв. км. Такі дані наводить громадська організація “Асоціація саперів України”.

“Беручи до уваги практичний досвід гуманітарного розмінування на Донбасі за минулі роки, можна стверджувати, що станом на сьогоднішній день РФ вже завдала збитків Україні у сфері протимінної діяльності на суму близько 250 млрд дол. США. Щонайменше саме ця сума буде потрібна Україні для гуманітарного розмінування всіх наших земель, зокрема тимчасово окупованих”, – зазначили в ГО.

 

 

Дата публикации: 24.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.