Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

30% українських компаній припинили свою діяльність, а 45% працюють, знизивши потужності

30% українських компаній припинили свою діяльність, а 45% працюють, знизивши потужності

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що 30% українських компаній припинили свою діяльність, а 45% працюють, знизивши потужності.

За його словами, близько 30% українських компаній припинили свою діяльність, а 45% працюють, знизивши потужності.

Споживання електроенергії скоротилося на 35%.

Торгівля впала, експорт скоротився вдвічі з лютого до березня, а імпорт упав більш ніж на дві третини.

“Росія має виплатити репарації за знищення приватної та державної власності під час війни”, – заявив Сергій Марченко, і додав, що Україна готує міжнародну юридичну групу для підготовки запитів щодо відшкодування збитків від дій Москви.

 

“Пріоритетом також є короткострокове фінансування. Оскільки Україна намагається скоротити дефіцит бюджету, уряд уже провів скорочення видатків більш ніж на 6 млрд доларів, але цього мало. Ми можемо зробити деякі скорочення, але це не покриває дефіцит бюджету”, – наголосив Сергій Марченко.

Доходи становлять не більше половини довоєнного рівня, додав він.

Дефіцит бюджету 2022 року, який до вторгнення Росії оцінювався у 3,5% ВВП, зросте у кілька разів залежно від тривалості війни.

Дата публикации: 13.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.