Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

$415 млрд арештованих золотовалютних резервів рф передадуть Україні

$415 млрд арештованих золотовалютних резервів рф передадуть Україні

Міністерство економіки спільно з урядами інших країн шукають механізм передачі Україні арештованих золотовалютних резервів центробанку росії у розмірі 415 млрд дол. для відшкодування збитків, завданих військовими РФ. 

За словами першого заступника міністра економіки Дениса Кудіна, уряди західних країн вже заарештували ЗВР російського центробанку на загальну суму $415 млрд. Цих коштів, зазначають у Мінекономіки, вистачить, щоб перекрити прямі одноразові втрати, яких зазнала країна внаслідок вторгнення ворожих військ.

З початку війни агресор завдав збитків українській інфраструктурі на $119 млрд. Станом на лютий 2021 року ЗВР України становили $28,54 млрд.

Дата публикации: 11.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.