Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

78% українців не згодні на жодні поступки росії

78% українців не згодні на жодні поступки росії

78% українців не згодні на жодні поступки росії в обмін на припинення агресії проти України – опитування.

Більшість громадян України не підтримують ідеї піти на поступки росії, щоб припинити війну в Україні. Про це свідчать опубліковані 30 травня результати опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно із Центром політичної соціології.

Респонденти могли обрати кілька варіантів відповіді на запитання: “На тлі бойових дій відбуваються переговори про припинення війни між росією та Україною. У зв’язку із цим, які кроки української влади ви особисто підтримали б в обмін на згоду росії припинити агресію проти України?”

78% обрали варіант відповіді: “Не підтримую жодних поступок”. У лютому таких було 43%.

Відмовитися від наміру вступити до НАТО у травні погодилося 7% опитаних (у лютому було 14%).


По 2% голосів набрали відповіді “відновити водопостачання до окупованого Криму”, визнати незалежність ОРДЛО та “визнати Крим частиною росії”.

Інші варіанти відповіді мали 1% опитаних.

11% респондентів важко визначитися з відповіддю на це запитання.

Дата публикации: 31.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.