Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Аналог українського додатку “Дія” для переселенцiв – mObywatel

Аналог українського додатку “Дія” для переселенцiв – mObywatel

Нещодавно українцям, які вимушено переїхали до Польщі через напад Росії, розширили перелік послуг, якими вони можуть скористатися у застосунку mObywatel, котрий є аналогом української “Дії”.

В застосунку для біженців з України доступний документ з найважливішими персональними даними: ім’я та прізвище, присвоєний номер PESEL, дата і місце народження, громадянство.

Зокрема, українці можуть зреалізувати у mObywatel свій електронний рецепт на ліки. Аби скористатися цією опцією, в аптеці достатньо показати QR-код на екрані смартфона. Номер PESEL та код доступу вказувати не потрібно.

Також українці тепер можуть отримати в додатку mObywatel COVID-сертифікат зразка Європейського Союзу (UCC) на тих самих підставах, що й громадяни Польщі. Щоб отримати UCC, потрібно зробити щеплення за польською системою вакцинації або отримати результат тесту за польською системою охорони здоров’я.

Застосунок доступний для повнолітніх українців, які прибули до Польщі від 24 лютого, мають номер PESEL та активний довірений профіль. На сьогодні цим додатком користується понад 31 тисяча біженців з України в Польщі.

Дата публикации: 02.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.