Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Авiаудар по Бєлгороду в якому окупанти звинувачують ЗСУ

Авiаудар по Бєлгороду в якому окупанти звинувачують ЗСУ

Через два дні після детонації боєприпасів на складі ЗС РФ у російському Бєлгороді сталася пожежа на нафтобазі.

Як повідомила місцева влада, пожежа на нафтобазі в Бєлгороді сталася внаслідок авіаудару ЗС України.

Губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков написав, що нафтобаза горить через “авіаудар із двох вертольотів Збройних Сил України, які зайшли на територію росії на низькій висоті”

 

Також у селищі Північний у передмісті Бєлгорода обстріляли друкарню «Константа», повідомив «Бєлгород-медіа» її генеральний директор Костянтин Лахнов.

За його словами, обстріл стався близько 5:30 ранку.

Яким чином атакувати Бєлгород могли ЗСУ, залишається питанням, адже ранiше росiйськi медiа заявляли, що вся українська авiацiя та авiацiйна iнфраструктура була знищена.

 

Питання до цiєї ситуацiї з’явились навiть у таких пропагандонiв, як Соловйов.

 

 

Дата публикации: 01.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.