Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Безкоштовна доставка вiд Glovo та Mastercard

Безкоштовна доставка вiд Glovo та Mastercard

Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo разом із компанією Mastercard оголосили про спільну ініціативу  –  впродовж квітня доставка всіх замовлень для користувачів сервісу у Києві, Дніпрі та Одесі буде безкоштовною.

Також компанії разом організовують надання гуманітарної допомоги у Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові: дві тисячі продуктових наборів будуть сформовані і доставлені з магазинів Glovo Express, витрати на гуманітарну допомогу покриє Mastercard.

Із 26 лютого компанія Glovo активно працює над відновленням операцій в Україні з метою збереження необхідних можливостей та надання гуманітарної підтримки для населення міст, де це можливо. На сьогодні сервіс кур’єрської доставки вже доступний у 23 містах і працює відповідно до умов комендантської години, а також за спеціальними протоколами безпеки для користувачів і кур’єрів. Доставляють замовлення вже понад 2900 підключених до платформи кур’єрів, для яких як і раніше продовжує діяти міжнародне та локальне страхування.

Станом на 31 березня у додатку Glovo представлено 40% закладів, порівнюючи з довоєнним часом. Вирішуючи складнощі з постачанням продуктів і наявності персоналу закладів, сервіс продовжує посилено працювати з партнерами задля створення ширшого вибору для користувачів. Так, у Києві, Дніпрі та Одесі сервіс Glovo відновив співпрацю з більше ніж 300 партнерами та знову доставляє з Chin Chin, Пузата Хата, “Хачапурі і вино”, “Pesto”, “Mamamia” та з мереж супермаркетів АТБ, Таврія В, Winetime та інших.

Із 1 по 30 квітня сервіс Glovo за підтримки свого партнера компанії Mastercard скасовує плату за доставку для всіх замовлень у Києві, Дніпрі та Одесі. Користувачі можуть зробити необмежену кількість замовлень у додатку Glovo у цей період і кожного разу отримають безкоштовну доставку.

«Кожного разу я переконуюсь, що надійність партнерів особливо пізнається під час таких кризових епізодів життя як пандемія чи війна. Разом із нашим партнером компанією Mastercard ми знову об’єднали зусилля, щоб розширити можливості наших користувачів, мешканців Києва, Дніпра, Одеси, які залишилися у своїх містах під час воєнних дій. Безкоштовна доставка та здійснення гуманітарної допомоги потребуючим – це наш спільний крок задля підтримки українців.” – коментує Дмитро , генеральний менеджер компанії Glovo в Східній Європі та Центральній Азії.

Дата публикации: 01.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.