Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Біткоїн зафіксував рекордну серію зниження

Біткоїн зафіксував рекордну серію зниження

Ціна першої криптовалюти вперше в історії знизилася за підсумками дев’яти тижнів поспіль. До цього рекордна серія не перевищувала сім тижнів.

Згідно зі спостереженнями BitMEX Research, хвиля із шести послідовних тижневих червоних свічок спостерігалася тричі.

З 21 березня по 29 травня біткоїн подешевшав на 37,2% – з $46 864 до $29 449 (дані Bitstamp). На момент написання актив торгується за ціною $30585.

Основним драйвером негативної динаміки стали очікування посилення політики ФРС. Протягом травня додатковий тиск утворив колапс екосистеми Terra. Події сприяли посиленню темпів зниження криптовалютного ринку в порівнянні з індексом Nasdaq. До кінця квітня кореляція із фондовим індикатором досягла рекордних значень.

Аналітики JPMorgan назвали справедливу ціну біткоїну в $38 000.

Інвестиційний директор Guggenheim Partners Скотт Майнерд та критик першої криптовалюти Пітер Шіфф допустили зниження котирувань цифрового золота до $8000.

Дата публикации: 31.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.