Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Борис Джонсон оголосив про відставку

Борис Джонсон оголосив про відставку

Джонсон звернувся до нації після хвилі відставок у своєму уряді, коли кількість посадовців, що пішли, перевищила 50 осіб станом на ранок четверга.

«Воля парламентської Консервативної партії однозначно полягає в тому, що має бути новий лідер партії і, отже, новий прем’єр-міністр. Процес вибору нового лідера має розпочатися зараз, і терміни буде оголошено наступного тижня», – повідомив прем’єр.

Джонсон звернувся до нації після хвилі відставок у своєму уряді, коли кількість посадовців, що пішли, перевищила 50 осіб станом на ранок четверга.

Джонсон запевнив, що Британія відіграла провідну роль і продовжить підтримку України у війні з росією.

Прем’єр заявив, що виконуватиме обов’язки голови партії та уряду, доки не буде обрано нового.

Борис Джонсон – британський політик та колишній журналіст; прем’єр-міністр Великої Британії із 2019 року. Почесний громадянин Одеси.

Колишній міністр закордонних справ Британії (із 2016 до 2018), один з лідерів кампанії за вихід Великої Британії з ЄС, колишній міністр тіньового кабінету міністрів опозиції, колишній мер Лондона (2008-2016). На парламентських виборах 2015 року Джонсон був обраний членом парламенту, при цьому продовжував виконувати обов’язки мера Лондона до травня 2016 року.

З 24 липня 2019 року обіймав посаду прем’єр-міністра Великої Британії та голови Консервативної партії. 2019 року під його лідерством Консервативна партія набрала 43,6% голосів на парламентських виборах — найкращий результат для будь-якої партії за останні чотири десятиліття. За його прем’єрства Велика Британія формально вийшла з Європейського Союзу. Одним із ключових викликів його прем’єрства стала боротьба Британії з пандемією COVID-19.

Після повномаштабного вторгнення росії в Україну зайняв активну проукраїнську позицію, підтримує санкції проти рф.

Дата публикации: 07.07.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.