Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Борис Джонсон підготував план протидії РФ

Борис Джонсон підготував план протидії РФ

«Недостатньо висловлювати підтримку міжнародному порядку, що ґрунтується на правилах. Ми маємо захищати його проти свідомої спроби переписати правила військовою силою», – процитували главу уряду Сполученого Королівства журналісти.

План Джонсона складається із 6 пунктів:

  • міжнародна гуманітарна коаліція за Україну;
  • підтримка самооборони в Україні;
  • максимізація економічного тиску на РФ;
  • пошук дипломатичних шляхів деескалації за повною участю уряду України;
  • посилення безпеки у Євроатлантичному регіоні;
  • закінчення «жахливої ​​нормалізації» російських дій в Україні.

Джонсон вважає, що країни Заходу та міжнародне співтовариство мають підтримати дані пропозиції. Він має намір обговорити наступного тижня цю ініціативу з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та своїм нідерландським колегою Марком Рютте, які прибудуть до Лондона у понеділок, 7 березня. У четвер, 10 березня, британську столицю відвідають лідери держав Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина), які разом із Джонсоном візьмуть участь у спеціальній зустрічі, присвяченій Україні.

Як повідомляв «Флот 2017», Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що в оточенні Путіна розпочався розкол. Західні санкції проти російської еліти, яка, як відомо, є фундаментом кремлівської влади, похитнули віру російських олігархів у свого ідола.

Дата публикации: 06.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.