Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Боррель заявив, що ЄС не має наміру постачати в Україну винищувачі

Боррель заявив, що ЄС не має наміру постачати в Україну винищувачі

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що Європейський союз (ЄС) не має наміру постачати в Україну винищувачі та інші бойові літаки, як того просить Президент Володимир Зеленський.

Відповідну заяву він зробив у ефірі радіостанції France Info, повідомляє Ultima Hora.

Таку позицію Боррель пояснив тим, що ЄС хоче уникнути можливої ​​ескалації із Російською Федерацією.

“Ми маємо допомогти Україні, але ми повинні уникати ескалації”, – сказав він.

При цьому він наголосив, що деякі держави-члени ЄС можуть самостійно надати Україні винищувачі.

Глава європейської дипломатії додав, що Європейський Союз має намір і надалі здійснювати постачання озброєння та іншого військового майна для потреб Збройних Сил України.

Як повідомляли Українські Новини, у вівторок, 8 березня, Міністерство закордонних справ Польщі повідомило про готовність передати США винищувачі МіГ-29, які перебувають на німецькій авіабазі “Рамштайн”.

Таким чином країна бажає отримати від США американські бойові літаки F-16, щоб нівелювати втрату переданих Україні винищувачів.

 

Дата публикации: 10.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.