Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Частка «зеленої» енергії в Україні сягнула 87,4%

Частка «зеленої» енергії в Україні сягнула 87,4%

8 червня в Україні частка чистої енергії (атомна, гідро, вітрова, сонячна, біогенерації) в енергобалансі досягла 87,4%. Майже 9 із 10 спожитих в Україні кіловат годин були вироблені без жодних викидів СО2повідомляє пресслужба Кабміну.

За рівнем розвитку безвуглецевої генерації Україна знаходиться на одному рівні та інколи навіть перевищує відповідні показники країн ЄС. Так, у 2021 році середньозважена частка безвуглецевого енергоміксу країн ЄС склала 63%, а в Україні досягла 70%

До прикладу, у Німеччині 8 червня частка чистої електроенергії становила 44%, решта покривалася шляхом використання природного газу та вугілля.

І хоча детальнішого розподілу Міненерго не наводить, можна не сумніватися, що частка атомної енергетики в загальній структурі чистої енергетики лишається найвищою. Зазвичай в осінньо-зимові періоди частка атомної енергетики, яка досі лишається найдешевшою, в загальному обсязі генерації сягає під 70%.

Наприкінці січня 2022 року вперше за всю історію атомної енергетики України одночасно запрацювали всі 15 енергоблоків АЕС. Водночас у березні лідер Tesla та SpaceX Ілон Маск закликав Європу запустити атомні електростанції заради національної та міжнародної безпеки.

Наприкінці травня Європейська Комісія затвердила план щодо прискореної відмови від російських енергоносіїв під назвою REPowerEU, що передбачає додаткові інвестиції в енергетику у розмірі 210 мільярдів євро до 2027 року.

Дата публикации: 10.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.