Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Через дії російських військових Чорнобильська АЕС знеструмлена

Через дії російських військових Чорнобильська АЕС знеструмлена

«Бойові дії продовжуються, що унеможливлює ремонтні роботи та відновлення енергоживлення. Місто Славутич теж знеструмлене. “Укренерго” моніторить ситуацію та інформуватиме про всі зміни”, – заявили в “Укренерго”.

Енергоатом пояснює, чим небезпечне знеструмлення ЧАЕС та зони відчуження:

«На сховищі відпрацьованого ядерного палива – 1 зберігається близько 20 тисяч відпрацьованих паливних збірок. Вони потребують постійного охолодження. Яке можливе лише за наявності електропостачання. Якщо ж його не буде, то насоси не виконуватимуть охолодження. Як наслідок – зросте температура в басейнах витримки, виникне паріння і вихід радіоактивних речовин у довкілля. Вітром радіоактивну хмару може перенести в інші регіони України, Білорусі, Росії, Європи.

Крім того, не працюватиме вентиляція на об‘єкті. Весь персонал, який там перебуває, отримає небезпечну дозу випромінювання.

Також не працює система пожежогасіння, і це величезний ризик у разі пожежі, що може статися внаслідок потрапляння снаряду».

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) втратило зв’язок із системами моніторингу на Чорнобильській АЕС.

Дата публикации: 09.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.