Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Чи йдуть мобілізовані одразу в бій?

Чи йдуть мобілізовані одразу в бій?

Усі призовники проходять 30-денну підготовку. Тож непідготовлених мобілізованих на передову не відправляють.

У цьому запевнив командувач угрупування сил та засобів оборони міста Києва генерал-лейтенант ЗСУ Олександр Павлюк.

“Насамперед хочу всіх заспокоїти та наголосити, що всі громадяни, які призиваються до лав ЗСУ, зокрема по мобілізації, проходять відповідну підготовку за спеціальністю”, – зазначив Павлюк.

Наголосив, що мобілізовані, які не служили або довго були в запасі, проходять обов’язковий курс загальновійськової підготовки протягом 30 діб. Під час цього, за словами Павлюка, військових навчають таких предметів як вогнева, тактична, інженерна підготовки, тактична медицина, військова топографія, підготовка зі зв’язку та іншого, що може знадобитися у бою.

Для підготовки рядового, сержантського та офіцерського складу залучають інструкторів із навчальних центрів і викладачів військових вузів. Цикл підготовки триває від індивідуального навчання кожного військовослужбовця до колективної підготовки у складі підрозділу та дій у різних умовах, наголосив генерал-лейтенант.

Павлюк додав, що супровід, організація та контроль підготовки здійснюється органами військового управління всіх ланок і безпосередніми командирами військових частин і підрозділів. Адже саме командир несе відповідальність за підготовку підпорядкованого йому особового складу. Тож від якості підготовки залежить успіх виконання бойового завдання частини загалом.

Дата публикации: 22.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.