Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Чи вистачить Україні продуктів в умовах війни?

Чи вистачить Україні продуктів в умовах війни?

Ситуація із продовольством буде стабільно позитивна у найближчі місяці незважаюче на повномасштабне вторгнення агресора росії на територію України.

Запасів їжі має вистачити на кілька місяців, але можуть виникнути труднощі з логістикою у місцях, де ведуться активні бойові дії.

Надходження товару до покупця влаштоване так: є центральні склади, потім досить невеликі, так звані “кущові” склади, а після цього вже полиці в магазинах.

“Мінімум двічі на добу відбувається підвезення продуктів (у торгові точки). У наших супермаркетів складів у місцях реалізації немає – вони всі працюють з рампи. Все, що розвантажили, одразу пішло на полиці. Але розвезення не поїде до міста, яке знаходиться під обстрілом”, – член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзін.

У столиці ситуація із продуктами досить непогана. Є доступні під’їзди до міста, можна пересуватись і всередині міста. Тим часом в Харкові, а також у передмістях Києва вже є проблеми. Водночас імовірні труднощі будуть і на заході України.

“Ми повинні розуміти, що на заході України населення зараз збільшилося у два, а то й утричі. А там склади та логістичні мережі не розраховані на таку кількість людей”, – пояснив експерт.

У такому випадку можна розраховувати на гуманітарну допомогу із прикордонних з Україною країн. Наприклад, із Польщі. Каравани із гуманітарною допомогою з цієї країни вже перетинають західний кордон України.

Дата публикации: 09.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.