Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Данилов розкрив плани Кремля щодо захоплення Донбасу

Данилов розкрив плани Кремля щодо захоплення Донбасу

Російські окупанти на Донбасі змінили тактику, наступні тижні будуть дуже напруженими. Про це написав секретар РНБО України Олексій Данилов у своєму Twitter.

“Вони змінили тактику, концентрують війська та атакують території Донецької та Луганської областей, плануючи вийти на їхні адміністративні кордони”, – розповів він.

Данилов зазначив, що наразі у військових рф залишається велика кількість зброї.

Водночас він наголосив, що ленд-ліз вже починає працювати, військова допомога Україні надходить у набагато більших обсягах, ніж із початку вторгнення.

“Щоб загроза нашій незалежності, існуванню нашої держави ніколи з боку рф більше не виникала, маємо знищити “другу армію” світу”, – написав секретар РНБО.

Дата публикации: 26.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.