Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Де зараз можна зняти готівку?

Де зараз можна зняти готівку?

Правила такі, що клієнт будь-якого банку може зняти в банкоматі ПриватБанку до 100 тис. грн на добу, однак існує і ліміт на одноразову операцію, яку можна проводити раз на 3 години – 20 тис. грн.

Якщо у вас картка іншого банку, то за раз можна зняти в банкоматі 10 тис. грн, а в касах відділень банку з рахунків та карток ПриватБанку можна отримати готівкою до 100 тис. грн.

Де ще можна зняти готівку?

Попри війну, банкомати постійно наповнюються готівкою і НБУ намагається забезпечити банкнотами всіх, хто цього потребує.

Проте банкомат і каса банку – не єдині джерела зняття готівки. Гроші з рахунку можна отримати на касах:

  • супермаркетів: “АТБ-Маркет” (до 6000 грн.), “Сільпо” (до 6000 грн.), “Фора”, FOZZY, VARUS, NOVUS (до 500 грн.), ROSHEN (до 500 грн.), Лоток, Thrash! (“Траш”), “Точка”, “Сім23” (до 2000 грн);
  • АЗС: ОККО, “Укрнафта”, “БРСМ-Нафта”, WOG;
  • аптек: “Біла ромашка”, “Аптека Доброго Дня”, АНЦ, “Копійка”, “Аптека 9 · 1 · 1”, “Аптека оптових цін”;
  • інших мереж: лінія магазинів EVA (до 2000 грн.).

Дата публикации: 13.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.