Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Депутати пропонують до 10 років ув’язнення за неповернення чоловіків з-за кордону під час війни

Депутати пропонують до 10 років ув’язнення за неповернення чоловіків з-за кордону під час війни

У Верховній раді зареєстровано законопроект щодо обов’язків людей, які згідно із законом підлягають заклику на військову службу під час мобілізації, повернутися до України з-за кордону. Вони мають це зробити протягом 15 днів після введення воєнного стану.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект закону №7265.

Відповідно до проекту, у разі запровадження в Україні або в окремих її місцевостях військового стану особи, які згідно із законом підлягають призову на військову службу під час мобілізації, а також члени Кабінету Міністрів, керівники органів державної влади та їх заступники, народні депутати, сільські, селищні, міські голови, правоохоронці, судді, судді Конституційного суду України, прокурори, які перебувають за межами України, за відсутності поважних причин, зобов’язані повернутися до України.

Поважними причинами є заборона виїзду з країни перебування, стихійні лиха, катастрофи, аварії, відрядження, перебування на стаціонарному лікуванні або інші обставини, що перешкоджають виїзду з країни перебування.

Кримінальний кодекс пропонується доповнити статтею:

“Невиконання вимог щодо повернення в Україну без поважних причин після введення військового стану в Україні або в окремих її місцевостях людиною, яка згідно із законом, підлягає заклику на військову службу під час мобілізації, іншої людини, яка відповідно до закону зобов’язана повернутися до України з- за кордон, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років”.

Дата публикации: 10.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.