Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Для виїзду за кордон на власному авто необхідно мати поліс «Зелена картка»

Для виїзду за кордон на власному авто необхідно мати поліс «Зелена картка»

Від 28 квітня громадяни України, які виїжджають за кордон на власному автомобілі, повинні придбати поліс “Зелена картка”. Від початку війни це правило для українців скасували, однак зараз воно знов дійсне.

“Зелена картка” – страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах-членах міжнародної системи автомобільного страхування “Зелена картка”.

У Нацбанку нагадали, що вартість полісу “Зелена картка” в Україні є нижчою, ніж у більшості країн. Крім того, процес оформлення “Зеленої картки” суттєво спростили через воєнний стан.

За даними НБУ, 28 квітня 2022 року регулятор отримав від іноземних партнерів інформацію про те, що цей поліс вимагатиметься під час перетину кордону з Польщею. Ця практика, очевидно, поширюватиметься і на кордонах з іншими країнами.

Ми вдячні усім країнам, які із розумінням поставилися до ситуації, в якій опинилися громадяни України. За 2 місяці українські страховики відпрацювали оптимальні умови придбання та користування таким полісом,
– сказала директорка Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ Ольга Максимчук.

Що варто знати про “Зелену картку”

Сьогодні укласти договір міжнародного страхування “Зелена картка” можна зі знижкою 50% в українських страховиків. Вартість полісу залежить від:

  • типу транспортного засобу,
  • країни відвідування,
  • терміну дії договору страхування.

Поліси видаються на мінімальний строк – 15 днів, максимальний – не перевищує 1 рік. Ціна на страховий поліс “Зелена картка” визначена МТСБУ і є однаковою для всіх страховиків.

Дата публикации: 02.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.