Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Другий раунд перемовин: три блока вимог вiд РФ

Другий раунд перемовин: три блока вимог вiд РФ

Помічник президента РФ Володимир Мединський заявив, що блок “російських пропозицій” на переговорах з Україною складається з військово-технічної, гуманітарно-міжнародної та політичної частин.

Джерело: Мединський та Пєсков, яких цитують російські державні ЗМІ

Пряма мова Мединського: “Блок російських пропозицій на переговорах з Україною складається із 3 частин – військово-технічної, гуманітарно-міжнародної та політичної”.

Деталі: За його словами, російсько-українські переговори очікуються о 14.00 (за Києвом – ред.), чекають на українську делегацію.

Мединський каже, що переговори відбудуться у Брестській області.

Тим часом прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Кремль має підстави вважати, що “українська делегація затягує переговори”.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що у домовленостях обов’язково має бути пункт “про знищення озброєнь, що загрожують Москві“.

Дата публикации: 03.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.