Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Джонсон запропонував Зеленському створити альтернативу ЄС

Джонсон запропонував Зеленському створити альтернативу ЄС

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон пропонує створити альтернативу Європейському Союзу. До нового об’єднання можуть приєднатися всі країни, які розчаровані політикою Брюсселя, а також дивною позицією деяких європейських країн, зокрема Німеччини щодо військової агресії Росії проти України.

Джонсон уже запропонував офіційному Києву взяти участь у цій новій моделі Європейського співтовариства, куди увійдуть також країни Східної Європи.

Свою ідею Джонсон представив Зеленському у Києві 9 квітня.

До цього альянсу Британія хоче залучити Україну, Польщу, Естонію, Латвію і Литву, а також, можливо, Туреччину на пізнішому етапі. 

Українська влада, зі свого боку, не зайняла ще конкретної позиції щодо ініціативи Лондона, але й не відкинула.

Наразі Зеленський чекає європейського саміту 23 червня, коли вирішуватиметься доля кандидатства України у ЄС. Журналісти пишуть, що у разі негативної відповіді президент України може серйозно поставитися до альтернативи Джонсона.

Дата публикации: 27.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.