Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Електромобілі хочуть зробити доступнішими для українців

Електромобілі хочуть зробити доступнішими для українців

За даними ЗМІ, в Україні під час воєнного стану зріс попит на електрокари.

В Україні покупців електричних моделей автомобілів можуть позбавити від сплати збору до Пенсійного фонду. Відповідний законопроєкт № 7418, розроблений Кабінетом міністрів, уже зареєстрували у Верховній Раді. Проєкт закону № 7418 передбачає зняття ПДВ на імпорт автомобілів, які оснащуються одним чи кількома електричними двигунами.

Нині документ перебуває на розгляді парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Незабаром його мають передати безпосередньо на затвердження до сесійної зали парламенту. “Цей закон буде стимулювати розвиток ринку електромобілів в Україні. Навряд чи ми коли-небудь дочекаємось до заохочувальних премій в 3-4 тисячі євро, як у Німеччині чи податкових пільг як в Каліфорнії при купівлі електромобіля. Але хоча б не заважали. Якщо цей закон стане реальністю, то наступний крок для розвитку електромобілів в Україні – встановлення мережі електрозаправок, яке також без державної допомоги не обійдеться”, – сказав генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Нагадаємо, що днями ЗМІ повідомляли, що в Україні під час воєнного стану зріс попит на електромобілі. Причиною послужив дефіцит бензину та дизельного палива. Додамо також, що офіційної інформації щодо продажу електрокарів в Україні за останні кілька місяців немає. Асоціація “Укравтопром” перестала публікувати відповідну статистичну інформацію. Утім, радниця заступника міністра інфраструктури з питань розвитку електротранспорту Марина Кітіна раніше заявила, що у квітні в Україні зареєстрували 460 автомобілів з електричною силовою установкою. Вона впевнена, що у травні ця цифра буде більшою.

Дата публикации: 04.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.