Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Глава Мінфіну Марченко заявив, що бізнес «має розділити вартість війни з державою»

Глава Мінфіну Марченко заявив, що бізнес «має розділити вартість війни з державою»

Міністр фінансів України Сергій Марченко вважає, що потрібно скасувати пільги для бізнесу, запроваджені з початком повномасштабного вторгнення росії.

Про це він сказав на засіданні парламентського комітету з питань фінансів, митної та податкової політики.

“Наші внутрішні ресурси щодо оптимізації видатків практично вичерпані. Єдиний спосіб – відновлення економіки, відновлення сплати податків. Податки мають сплачувати всі. Не йдеться про збільшення ставок податків чи про жорсткі умови їхньої сплати, ідеться про те, що бізнес має розділити справедливу вартість війни разом із державою”, – сказав міністр, закликавши утриматися від “таких рішень” і повернути податковий режим, який діяв до 23 лютого.

Сьогодні комітет розглядає законопроєкт №7418 щодо перегляду деяких податкових пільг стосовно оподаткування, внесений до Ради 30 травня. Ініціатор проєкту – Кабмін.

Законопроєкт пропонує позначити пільги в оподаткуванні, введені у березні цього року законом № 2142-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану”.

Комітет підтримав ухвалення законопроєкту за основу та в цілому, голосування у залі відбудеться наступного тижня, проінформував нардеп від “Голосу” Ярослав Железняк.

Дата публикации: 09.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.