Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Ілон Маск увійшов до ради директорів Twitter, акцiї компанiї подорожчали на 30%

Ілон Маск увійшов до ради директорів Twitter, акцiї компанiї подорожчали на 30%

Глава Tesla та засновник SpaceX Ілон Маск увійде до ради директорів платформи мікроблогів Twitter. Про це розповів гендиректор Twitter Параг Агравал.

«Рада повідомить, що Ілон Маск приєднається до нашої ради директорів. <…> Він пристрасно вірить у платформу та одночасно гостро її критикує, а це саме те, що нам потрібно», – написав Агравал.

Маск залишиться у складі ради директорів Twitter щонайменше до 2024 року.4 квітня Комісія з цінних паперів і бірж США повідомила, що трастовий фонд, що належить Маску, купив 73,5 мільйона акцій Twitter. Таким чином, Маск став власником 9,2% акцій соцмережі та її найбільшим акціонером. Його пакет коштує близько 2,89 мільярдів доларів, писав Bloomberg.

 

На тлі звістки про входження Маска до капіталу Twitter акції соцмережі 4 квітня зросли на 28%. 5 та 6 квітня вони подорожчали ще більш нiж на 15%.Сам Маск 5 квітня запустив у своєму твіттер-акаунті опитування, чи потрібна кнопка редагування твітів. 73% учасників опитування відповіли, що так.

Дата публикации: 06.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.