Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Інтернет Starlink став доступним для всіх українців

Інтернет Starlink став доступним для всіх українців

НКЕК дозволила всім жителям України користуватися терміналами для доступу до супутникового інтернету Starlink. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За ініціативою Держспецзв’язку, на період дії воєнного стану знято обмеження на масове використання технології Starlink.

Термінал можуть купити всі охочі. Регулятор також вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу, щоб регламентувати умови роботи супутникового інтернету від компанії SpaceX. Раніше Держспецзв’язку України заявляло, що надасть громадянам доступу до інтернету Starlink після сертифікації нової технології. Проте за участю Міністра Федорова цей процес прискорили.

Сьогодні понад 10 000 станцій Starlink задіяні у передачі розвідувальної інформації між Україною та її західними союзниками, у забезпеченні контролю за критично важливою інфраструктурою.

Дата публикации: 21.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.