Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

iPhone, Samsung чи Xiaomi: який смартфон найкраще підходить для ігор

iPhone, Samsung чи Xiaomi: який смартфон найкраще підходить для ігор

Експерти YouTube-каналу Golden Reviewer порівняли топові моделі iPhone, Samsung та Xiaomi за швидкістю, нагріванням та ненажерливості в онлайн-грі Apex Legends.

У тесті взяли участь чотири апарати преміум-класа: Galaxy S22 Ultra, iPhone 13 Pro Max, Redmi K50 і Redmi K50 Pro. Запускалася гра на максимальних налаштуваннях з FPS 60 к/с.

Після завершення тесту Максимальна температура найвищою виявилася в айфона: 45°C. За ним йде модель Samsung з 44,8°C. Найменше нагрівся при цьому K50: максимальна температура у нього не перевищила 40°C.

Експерти зійшлися на думці, що найефективнішим, як не дивно, є молодший Xiaomi Redmi – K50, який до того ж коштує в рази дешевше інших.

Ефективність на ват у нього дорівнює 16,2, у нього також була найнижча температура після закінчення тестування. За ним йде iPhone 13 Pro Max, Redmi K50 Pro замикає трійку. На останньому місці розмістився Samsung.

Зазначається, що iPhone від Oppo “відокремлюють роки”, попри те, що камери досі вважаються однією з головних фішок “яблучних” флагманів. Інсайдери пишуть, що Apple планує знову повернути провіднц позицію з виходом iPhone 14, в якій компанія відмовиться від 12-МП датчика зображення на користь сенсора роздільною здатністю 48 Мп.

Дата публикации: 02.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.