Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Депутат Кисловський був затриманий під час оргії з трансвеститом

Депутат Кисловський був затриманий під час оргії з трансвеститом

Полковник ТРО та депутат Одеської міськради від партії «Доверяй делам» Андрій Кисловський у вільний час на вихідних в своєму готелі «Немо» на узбережжі Ланжерона влаштував оргію з трансвеститом. П’яного офіцера знайшли в номері абсолютно голим і це в період воєнного часу та заборони продажу спиртного. Кисловський своєю поведінкою порушив Кодекс честі українського офіцера.

Правоохоронці випадково виявили цей факт під час затримання корупціонера з іншої резонансної справи. Нагадаємо, що депутат займається махінаціями із землею в історичному центрі Одеси та на узбережжі. Зокрема у цьому йому допомагає перший заступник мера Одеси Михайло Кучук. Він сам та його брат є учасниками бізнесу Кисловського — готелю та дельфінарію.

Саме Кучук та інші допомагали депутату незаконно забудовувати місто.

Дата публикации: 01.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.