Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Коли українські переселенці почнуть отримувати квартири

Коли українські переселенці почнуть отримувати квартири

Держава викупить житло, що не введене в експлуатацію.

В Офісі Президента обіцяють, що перші квартири люди отримають за три-чотири місяці. Україні потрібно збудувати кілька десятків тисяч квартир. В Україні багато не введених в експлуатацію, але фактично готових житлових будинків. Найближчого місяця держава викуплятиме такі квартири і надаватиме переселенцям, повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. Повідомляється, що всі ці квартири мають бути одразу з ремонтом, з меблями, з побутовою технікою.

 

Звідки гроші?

Для викупу та спорудження нового житла на першому етапі будуть використовуватись кошти держбюджету. Також у Офісі Президента сподіваються на допомогу міжнародних партнерів.

Хто отримає житло?

Насамперед житло планується надавати тим, хто не може знайти собі будинок чи проживає у спортивних залах, школах тощо. Керівники областей складають списки тих, кого потрібно насамперед переселяти.

Дата публикации: 11.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.