Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Коли з’явиться бензин і за якою ціною, пiсля змiн правил для АЗC

Коли з’явиться бензин і за якою ціною, пiсля змiн правил для АЗC

Експерти кажуть, що раніше попит обмежували черги на заправках, а тепер обмежувачем виступатиме ціна.

17 травня було ухвалено рішення зняти обмеження на максимальні ціни на пальне. Чиновники зняли цінові обмеження, але озвучили цінові орієнтири, які вони сподіваються, трейдери не перевищуватимуть.

За словами першого віце-прем’єр-міністра – міністра економіки Юлії Свириденко, це було зроблено, “щоб оператори ринку мали змогу наситити його необхідним ресурсом”. При цьому чиновниця заявила, що очікує, що ціни на дизельне пальне не перевищать рівня. 58 грн/літр, а на бензин – 52 грн/літр.

За словами експертів, таке рішення чиновниками було ухвалено після того, як Юлія Свириденко сама злітала до Польщі та переконалася, що купити достатню кількість пального у цій країні неможливо. Справа в тому, що поляки не мають на ринку достатніх надлишків, щоб покривати ще й наші потреби. Тому й було дано добро трейдерам шукати вільний ресурс у всій Європі. А максимальну ціну скасували, адже привезти бензин, наприклад, із Німеччини коштуватиме значно дорожче, ніж доставити його з Польщі.

Експерти та учасники ринку кажуть, що найближчим часом забезпечити озвучені чиновниками максимальні ціни не вдасться. Через дефіцит пального бізнес і фермери викуповували всі дрібнооптові партії, що спричинило зростання вартості енергоресурсів.

Скільки піде часу, поки на заправках почнуть продавати бензин без обмежень, експерти сказати не можуть. Більшість із них каже, що до кінця місяця черги стануть меншими, а через два місяці має повністю налагодитись нова логістика.

Дата публикации: 18.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.