Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Компенсації за пошкоджене під час війни житло

Компенсації за пошкоджене під час війни житло

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про компенсації українцям втраченого через війну житла. Про це свідчить законопроект №7198, повідомив народний депутат Віталій Безгін.

Відповідно до законопроекту, компенсацію надаватимуться у вигляді коштів або фінансування будівництва об’єкта нового нерухомого майна або будівельних робіт із відновлення пошкодженого майна.

Гроші будуть видавати тим українцям, які подадуть заявку у Дії чи ЦНАПі.

У законопроекті №7198 зазначається, що компенсація передбачається, якщо розмір житла не перевищує 150 м2.

Відповідно до законопроекту, компенсація здійснюватимуть у порядку черговості подання заяв у розрізі населених пунктів та територіальних громад.

Українці можуть відмовитися від житла, яке пропонує побудувати державу та перенаправити розмір компенсації в інвестиції у приватні будівництва від інших девелоперів.

Нове майно забороняється продавати протягом трьох років з набуття права власності.

Відповідно до законопроекту, планують створити Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок військової агресії Російської Федерації.

 

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков у Facebook заявив, що після війни в Україні будинки зводитимуть зі сховищами і укріпленим автопаркінгом.

Дата публикации: 31.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.