Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Майже 30% мільярдерів інвестують у криптовалюти

Майже 30% мільярдерів інвестують у криптовалюти

Американський Forbes опитав 65 «найбагатших людей світу» та з’ясував, що майже 30% з них інвестують у криптоактиви.

Видання вказало, що цей показник вищий, ніж у інвесторів, які не володіють мільярдним статком.

Близько 18% опитаних повідомили, що містять щонайменше 1% свого стану у криптовалютах. Більшість із них інвестують у індустрію як досвід.

80% мільярдерів, що вклалися в криптовалюти, заявили, що інвестували менше однієї десятої свого статку. 3,2% респондентів вклали більше половини стану у цифрові активи.

Ще 10% заявили, що не інвестували в криптовалюти безпосередньо, а підтримали орієнтовані індустрію компанії.

Один із учасників опитування СЕО біржі FTX Сем Бенкман-Фрід повідомив, що від 76% до 100% його капіталу у розмірі $20,6 млрд перебуває у криптоактивах.

Мільярдери дедалі частіше приходять в індустрію. Наприклад, Марк Кьюбан, який раніше критикував біткоїн, тепер активно інвестує в криптовалюти.

«Це нічим не відрізняється від інвестування в акції, облігації та інші активи. Мої технологічні акції показали гірші результати, ніж моя криптовалюта», – сказав він.

Мільярдер Джон Собрато, який займається нерухомістю, повідомив, що інвестує не безпосередньо в цифрові валюти, а в орієнтований на них фонд компанії Andreessen Horowitz. За його словами, так він залучається до індустрії, уникаючи «перегріву мозку від участі у класі активів, який не розумієш».

Дата публикации: 09.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.