Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Mastercard та Nexo випускають першу у світі платіжну картку з криптопідтримкою

Mastercard та Nexo випускають першу у світі платіжну картку з криптопідтримкою

Результатом цієї співпраці має стати випуск першої у світі платіжної картки з криптопідтримкою. Дана картка на першому етапі буде доступна у кількох європейських країнах. MasterCard забезпечує платіжну інфраструктуру для використання таких карток.

Власник картки отримає право задіяти належні йому криптоактиви як заставу та витрачати до 90% фіатної вартості своїх криптоактивів. При обсязі операцій з Nexo Card до €20 000 євро на місяць комісії з власника не стягуються.

Крім того, всі транзакції приносять власнику карти кешбек у біткойнах або токенах NEXO у розмірі 2%, що також може бути дуже привабливим для власників коштів у криптовалюті.

Карту можна буде прив’язати до Apple Pay та Google Pay, а також використовувати її більш ніж у 92 млн точках із підтримкою Mastercard по всьому світу.

Дата публикации: 15.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.