Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Медведчук почав свідчити проти Порошенка

Медведчук почав свідчити проти Порошенка

СБУ повідомила, що Медведчук дав показання проти Порошенка щодо виведення з державної власності трубопроводу «Самара – Західний напрямок» та по торгівлі вугіллям з бойовиками.

Описуючи суть схеми, Медведчук деталізував роль у ній колишнього президента, а нині народного депутата Петра Порошенка, а саме, що той нібито не лише звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом рф, а й забезпечив ухвалення необхідних рішень в усіх українських інстанціях.

Крім того, Медведчук розповів про деталі налагодження у 2014-2015 роках механізму закупівлі вугілля для потреб енергетики України на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО, практично – у ватажків бойовиків. За словами Медведчука, у цьому була задіяна фактично вся верхівка державного апарату, починаючи з президента і закінчуючи міністрами, правоохоронцями і тими, хто безпосередньо реалізовував цю схему.

Дата публикации: 23.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.