Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Медведєв заявив, що росія може застосувати ядерну зброю у чотирьох випадках

Медведєв заявив, що росія може застосувати ядерну зброю у чотирьох випадках

Заступник секретаря Ради безпеки росії Дмитро Медведєв заявив, що росія може застосувати ядерну зброю у чотирьох випадках.

Медведєв зазначив — «ніхто нікому нічим не загрожує», однак інші держави мають розуміти загрози, з якими зіткнуться, якщо намагатимуться вплинути на курс росії:

«У нас є спеціальний документ щодо ядерного стримування. У цьому документі прямо зазначені підстави, у яких Росія має право використовувати ядерну зброю. Таких підстав кілька, я їх нагадаю:

  • по її території буде завдано удару з використанням засобів ядерної поразки;
  • у разі іншого застосування ядерної зброї проти Росії чи її союзників;
  • якщо буде зазіхання на критичну інфраструктуру, внаслідок якого російські сили ядерного стримування будуть паралізовані;
  • у разі акту агресії проти Росії або її союзників, внаслідок якого під загрозою було б існування країни.»

“Ядерні” загрози з боку Росії посилилися після помітних провалів росіян у бойових діях проти України.

22 березня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков нагадав американським журналістам про концепцію нацбезпеки країни, яка припускає застосування ядерної зброї, якщо держава опиниться під загрозою існування.

Вже за два дні російський дипломат в ООН вже публічно заявив про готовність Росії застосувати зброю масової поразки, якщо її спровокує НАТО.

Дата публикации: 26.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.