Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Meizu випустила дешевий клон AirPods з батареєю на 25 годин

Meizu випустила дешевий клон AirPods з батареєю на 25 годин

Компанія Meizu поповнила модельний ряд своїх навушників новим пристроєм – Blus Air. Зовні навушники дуже нагадують AirPods 3-го покоління від Apple, але коштують у 7 разів дешевше.

Виробник запевняє, що пристрій може працювати до 25 годин, якщо використовувати для підзарядки кейс. На одному заряді новинка може функціонувати ~6 годин.

Що ще цікавого

Навушники отримали кастомні 12-мм драйвери, два мікрофони для фільтрації навколишніх шумів і систему електронного шумозаглушення. Підключення до пристроїв відбувається за допомогою Bluetooth 5.2, який підтримує наднизьку затримку передачі звуку (50 мс).

Кожен навушник важить 3,9 г і відповідають сертифікату IPX5, тобто мають захист від пилу і бризок.

Продажі Blus Air в Китаї стартували сьогодні за 159 юанів (~700 грн). Ймовірно, скоро їх можна буде знайти й на торгових майданчиках по типу AliExpress.

Дата публикации: 24.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.