Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

На Чорнобильській АЕС відновлено електропостачання

На Чорнобильській АЕС відновлено електропостачання

На Чорнобильській АЕС відновлено електропостачання — міністр енергетики України Герман Галущенко

Наші українські енергетики, ризикуючи власним здоров’ям та життям, змогли відвернути ризик можливої ядерної катастрофи, що загрожувала всій Європі. Тепер системи охолодження відпрацьованих ядерних збірок знову працюватимуть у штатному режимі, не від резервного живлення.

Українські енергетики зробили надзвичайне, але самими подвигами неможливо забезпечити ядерну безпеку в умовах військової агресії – кажуть у міністерстві. І це правда. Світ має зрозуміти, що загроза є і вона глобальна. Окупант несе втрати і може бути готовим на все. Вони варвари. От і все. Вони вірять всьому, що вкладають їм у вуха їхні пропагандисти. І це вже не виправити.

Тому нам потрібна міжнародна підтримка вже сьогодні, щоб завтра взагалі могло наступити.

МАГАТЕ, ООН, ОБСЄ, допоможіть нам захистити ядерні об’єкти! Треба діяти вже, бо на кону – безпека цілого світу.

Дата публикации: 13.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.