Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

На зміну коронавірусу приходить мавпяча віспа?

На зміну коронавірусу приходить мавпяча віспа?

ВООЗ підтвердила 92 випадки віспи мавп у світі

Хвороба, характерна для Центральної та Західної Африки, стала поширюватися у всьому світі. Тепер уже й у Німеччині – після кількох інших країн Європи – виявлено дивний вірус віспи мавп, який дуже рідко зустрічається за межами Африки. Наскільки він небезпечний?

Випадки захворювання на віспу мавп у людей досі були відомі в основному в деяких регіонах Африки. Нинішній, виявлений у країнах Європи, а також у США та Канаді, варіант вірусу вважається західноафриканським, що викликає легше перебіг хвороби, ніж центральноафриканський варіант. Медики спантеличені тим, як інфекція передається.

Які симптоми хвороби?
Віспа мавп у людей викликає кожну висипку з гнійними прищами і пухирями, які через деякий час лопаються, а на їх місці утворюють струпи, що зрідка перетворюються на рубці, які зберігаються протягом усього життя.

 

 

Інкубаційний період віспи мавп становить від 7 до 21 дня, але симптоми зазвичай виявляються вже через 10-14 днів. Тоді крім шкірного висипу можуть з’явитися головний біль, біль у м’язах та спині, лихоманка, озноб, виснаження організму та збільшення лімфатичних вузлів.

Як захиститись від віспи мавп?

Спеціальної терапії та вакцинації проти цієї хвороби не існує. Але лікарі вважають, що щеплення від нормальної віспи також добре захищає від віспи мавп. Хоча вірус останньої немає прямого відношення до вірусу нормальної віспи, обидва типи ставляться одному й тому роду вірусів.

 

Дата публикации: 22.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.