Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Найближчими тижнями може розпочатися організація зустрічі Зеленського та путіна

Найближчими тижнями може розпочатися організація зустрічі Зеленського та путіна

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк сказав, що президент Володимир Зеленський та російський диктатор путін можуть зустрітися, як тільки українська та російська делегації закінчать роботу над документами.

В інтерв’ю Wiadomości Подоляк заявив, що місце переговорів не має значення і може бути будь-яким, окрім Росії. За його словами, організацію зустрічі можуть розпочати найближчими тижнями, як тільки делегації закінчать роботу над мирною угодою.

Радник голови ВП додав, що останнім часом російська делегація «зменшила тон», з її боку немає ні хамства, ні грубості, характерних для російської влади.

“Спочатку Росія мала багато вимог, більшість з яких зараз не розглядаються. Є набагато краще розуміння всіх проблемних місць”, — додав він.

Подоляк наголосив, що одним із ключових аспектів мирної угоди є негайне припинення вогню та виведення російських військ з території України. Україна хоче детально прописати в угоді конкретний план виходу російських військ, юридично це вивірити та заручитися підтримкою міжнародних партнерів.

Дата публикации: 17.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.