Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Наскільки вистачить бензину в Україні, та як працюють АЗС

Наскільки вистачить бензину в Україні, та як працюють АЗС

АЗС в Україні поступово відновлює нормальну роботу з обмеженням до 20-30 літрів на один бак. Мережі заправок по-різному намагаються забезпечити авто всім необхідним.

 

Деякі заправки мережі ОККО можуть тимчасово не працювати, але тільки співробітникам і самій заправці нічого не загрожуватиме — вони знову відкриються.

Водночас WOG обслуговує без черги машини спецслужб та критичної інфраструктури.

Мережі «Укрнафти» на даний момент намагаються максимально налагодити постачання та працювати, доки немає загроз для життя.

У свою чергу, аналітик «Нафторинка» Олександр Сіренко повідомив, що із шести нафтових заводів працює лише один, який забезпечує 50% від потреби.

 

Великі мережі АЗС продовжують утримувати граничні ціни на пальне, незважаючи на те, що Україна відмовилася від білоруського та російського імпорту. Так, за інформацією Мінекономіки, літр бензину не може продаватися дорожче за 38,34 грн, а дизель — 35,92.

На даний момент, постачання бензину та газу утруднено у таких областях України: Чернігівська, Сумська, Харківська, Донецька.

Дата публикации: 10.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.