Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

НАТО обговорить можливість закриття неба над Україною

НАТО обговорить можливість закриття неба над Україною

Глави МЗС країн Альянсу обговорять всілякі варіанти та наслідки повномасштабного вторгнення РФ.

Під час саміту НАТО у п’ятницю, 4 березня, міністри закордонних справ країн-членів обговорять можливість запровадження безпольотної зони над Україною. Про це пише газета Financial Times.

За даними журналістів, Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес заявив, що Альянс обговорить можливе закриття неба над українською територією в умовах повномасштабного вторгнення РФ. Високопоставлений представник НАТО повідомив, що на саміті обговорюватимуться всілякі варіанти та наслідки війни в Україні. У той же час офіційні особи Альянсу останніми днями акцентували увагу на тому, що введення безпольотної зони або інше втручання організації в протистояння РФ та України є неприпустимим, оскільки є ризик спровокувати більш масштабний конфлікт.

“НАТО не є частиною конфлікту. Ми не шукаємо війни, конфлікту з Росією. Водночас ми маємо переконатися, що немає непорозуміння щодо нашого зобов’язання захищати всіх союзників”, – зазначив Столтенберг.

Дата публикации: 04.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.