Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Нейромережа вiд Google навчилась генерувати картинки за текстовим описом: подивіться самі

Нейромережа вiд Google навчилась генерувати картинки за текстовим описом: подивіться самі

Техногігант Google презентував власну нейромережу Imagen, здатну генерувати зображення за текстовим описом. Вона є аналогом нейромережі dall-E 2 OpenAI, але з акцентом на фотореалізмі.

Компанія показала принцип роботи алгоритмів на прикладі безлічі потішних запитів й запустила тестове технодемо сервісу на своєму сайті.

У тексті дослідження наголошується, що працює вона за методом дифузії, збільшуючи й допрацьовуючи начерк по тексту до тих пір, поки ШІ [штучний інтелект] не вирішить, що не може зробити його ще більш схожим на задані параметри.

У Google стверджують, що створена їх командою нейромережа генерує зображення за текстовим описом з “небаченим фотореалізмом”. І самі ж порівнюють її з DALL-E 2, стверджуючи, що їх нейромережа перемагає в тестах як по точності, так і по достовірності.

 

Дата публикации: 25.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.