Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Netflix втратив 200 тисяч передплатників

Netflix втратив 200 тисяч передплатників
Стрімінговий сервіс Netflix втратив 200 тисяч передплатників у першому кварталі та прогнозує втратити ще 2 мільйони користувачів у поточному другому кварталі.

Наголошується, що загальна кількість передплатників упала до 221,64 млн.

Це перший випадок, коли Netflix втратив передплатників за підсумками кварталу за 10 років. Такий відтік передплатників у компанії пов’язують з інфляцією, жорсткою конкуренцією на ринку та вторгненням військ росії в Україну.

Netflix заявив, що без урахування втрати передплатників у росії, де сервіс припинив працювати після війни в Україні, у першому кварталі платформа додала би 500 тис. передплатників.

Раніше стрімінговий сервіс прогнозував 2,5 млн платних нових передплатників у першому кварталі, а аналітики Уолл-стріт очікували, що Netflix додасть 2,8 мільйона нових передплатників у всьому світі.

Дата публикации: 20.04.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.