Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Новинки вiд Apple на конференції WWDC 2022

Новинки вiд Apple на конференції WWDC 2022

Компанія Apple 6 червня, у понеділок, провела щорічну презентацію нових операційних систем – iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura, watchOS9 – та нового чіпу власної розробки М2. Крім того, розробники продемонстрували два нові комп’ютери, які працюють повністю на М2.

iOS 16

Ключовим оновленням для айфонів стало налаштування вигляду заблокованого екрану з використанням віджетів – тепер можна поставити свій шрифт для годинника, додати віджети, наприклад, показ процес гри команд у баскетбол та створити кастомні шпалери. Також компанія провела оновлення для:

 • iMessages: відміна відправки повідомлень, редагування, функція unread.
 • Диктування: краще і швидше працює, не закриває клавіатуру — можна диктувати і писати.
 • Live Text — переклад з фото та “захоплення об’єктів” з фотографій.
 • Wallet: можна поділитись, наприклад, цифровим ключем від номеру чи авто, а Apple Pay отримав Apple Pay Later — український аналог “оплати частинами” (компанія зможе ще більше заробляти на комісіях).
 • Apple Maps — велике оновлення стилю, тепер ще більше 3D-елементів (для України нічого не змінилось), можна додати до 15 точок на маршруті.
 • Багато сімейних функцій, як от можливість поширювати фотографії через iCloud.
 • Велике візуальне та функціональне оновлення HomeKit.

iPadOS 16

Apple змогла випустити нативний додаток погоди для айпадів. Водночас основний напрям оновлень для цього гаджету – можливість багатозадачності та взаємодії з іншими. Наприклад, iPad на чіпі M1 здатний підключатись до екрану з підтримкою 6K і одночасно працювати з 8 додатками (по 4 на iPad і на екрані). Водночас екран iPad не дублюється на зовнішній монітор, а став окремим середовищем.

macOS Ventura

Ventura – це назва невеличкого міста в США. Першим оновленням у цій версії є Stage Manager, що зробить організацію роботи на макбуці більш зручною, тому при активації програми, усі запущені додатки будуть відображатися збоку.

Також Apple оновила нативного поштового клієнта – зібрала найкращі функції Gmail, як от відміна надсилання листа, та додала собі. Ще зміни відбулись у наступному:

 • Оновлення Spotlight.
 • Оновлення Safari: можете поділитись сайтом і прямо там зібрати групу людей для обговорення. Safari традиційно називають найшвидшим браузером.
 • Менеджер паролів Passkeys.
 • Оновлення можливостей для розробників ігор.

M2

Apple презентувала нову версію чіпу М2 з головним меседжем: ми робимо не просто потужні чіпи, а й дбаємо, щоб вони витрачали менше енергії. Вони взяли більш потужний чіп конкурента, однак той споживав у 4 рази більше енергії, і в результаті додаткове навантаження на систему охолодження та швидше розряджав батарею у випадку

Дата публикации: 07.06.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.