Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Окупанти вивезли із захоплених територій близько 400 тисяч тонн зерна

Окупанти вивезли із захоплених територій близько 400 тисяч тонн зерна

Росіяни вивозять із окупованої української території зерно, яке знаходилося на складах. Про це перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

За його словами, вже вивезено майже третину всіх запасів.На тимчасово окупованих територіях було залишено близько 1,3 мільйона тонн зернових. Стратегічних запасів там не було”, – зазначив Висоцький.

Нещодавно у мережi з‘явилось вiдео на якому російські війська вивозять українську сільгосптехніку з окупованих територій.

Як і в тридцяті роки, вони називають це «вивіз надлишкiв зерна». Забираючи зерно та руйнуючи продовольчі склади, вони хочуть знову заморити українців голодом.

Дата публикации: 04.05.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.