Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Окупанти завдали авіаударів по Луцьку, Днiпру та Івано-Франківську

Окупанти завдали авіаударів по Луцьку, Днiпру та Івано-Франківську

11 березня, російські окупанти завдали та по Луцьку, Днiпру та Івано-Франківську. Міністерство оборони Російської Федерації визнало, що армія РФ обстріляла ці міста, назвавши їх “військовою інфраструктурою” України.

В Івано-Франківську сталися вибухи в районі аеропорту, а система тривоги не спрацювала, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

У Луцьку російська армія завдала ракетного удару по аеродрому, за останніми даними загинул двоє військових, ще шестеро – поранені.

Близько 06:10 у Новокодатському районі м. Дніпро сталося три авіаудари по городу, а саме: потрапляння поблизу дитячого садка та багатоквартирного житлового будинку та потрапляння до двоповерхової взуттєвої фабрики з подальшою пожежею.

Попередньо 1 особа загинула. Від ДСНС залучено 20 осіб та 4 од. техніки.

Дата публикации: 11.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.