Be On The Top

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Город

Сегодня

00°

00%

0 м/с

Be On The Top

Регистрация

или

Окупанти зруйнували будівлю ОДА у Миколаєві

Окупанти зруйнували будівлю ОДА у Миколаєві

У Миколаєві зранку 29 березня російські війська влучили у будівлю обласної адміністрації.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Зафiксована на камерах спостереження ракета:

 

«Розгрібаємо завали. Розвалили половину будівлі, у кабінет потрапило мій. Щодо жертв: ходимо під Богом, більшість дивом урятувалися. Це від 50 до 100 людей. Зараз шукаємо вісім цивільних та трьох військових», — зазначив Кім.

 

Він сприймає удар по будівлі ОДА як персональний привіт від окупантів: «Якщо дивитися на це з позитивного, це означає, що як мінімум окупанти передумали наступати на Миколаїв. Вони зрозуміли, що хр*н вони візьмуть Миколаїв і вирішили передати мені «привіт» або нам усім. Передали, «привіт» отримали, висновки зробили. Будемо належним чином реагувати. Всім добра, працюємо».

О 10:13 Кiм повiдомив: «Криму на Миколаїв вилетіла ворожа авіація. Кількість невідома. Будуть працювати на дуже малих висотах».
Тим часом у Туреччині почались мирні перемовини української та російської делегацій. Зустріч проходить у палаці Долмабахче у Стамбулі.

Дата публикации: 29.03.2022

Комментарии

© 2019. Все права на материалы сайта охраняются в соответствии с законодательством Украины. Распространение материалов c cайта beonthetop.net в cети Интернет может быть осуществлено только при наличии активной гиперссылки на конкретный материал сайта beonthetop.net в первом абзаце текста.

Просмотр веб-страниц, PDF-файлов и перенос их содержимого на бумажные носители разрешены только для личного пользования. Использование данного сайта и содержащейся на нем информации разрешено исключительно в личных, некоммерческих целях.